توضیحات تور مجازی

خانه/توضیحات تور مجازی

کاربردهای سامانه بازدید مجازی

سامانه بازدید مجازی، این قابلیت را برای کاربران فراهم می اّورد که بدون حضور فیزیکی و از طریق شبکه جهانی اینترنت و یا رایانه شخصی خود،تبلت یا موبایل از امکانات و خدمات مرکز مورد نظر به صورت کاملا سه بعدی، باتمام جزییات، همراه با محیطی زنده و گرافیکی کاملا زیبا، بازدید نماید. از پرکاربردترین مواردی که سامانه تصاویر سه بعدی و تور مجازی ”گروه ایده های 360” میتواند مفید واقع شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این فناوری نو در اختیار فعالان فرهنگی و اقتصادی جهت اطلاع رسانی بدون مرز قرارگرفته و با اقبال بسیار چشمگیری رو به رو گشته است. برای مشاهده نمونه های تورمجازی و عکس های سه بعدی گویا از پروژه های مختلف عمرانی، کارخانجات، هتل ها، تالارها و بازدید مجازی از شهر های مختلف از لینک زیر وارد شوید

تصویر نهایی 200 مگاپیکسلی

در تهیه تورهای مجازی معمـول از برنامـه های آماده و گرافیکی جهت آماده سـازی تور استفـاده می گردد حال آنکه سامانه بازدید مجازی “گروه ایده های 360” با بهره مندی از تیم فنی مجرب و خلاق و با تکیه بر دانش ایرانی موفق به ایجاد تور مجازی برنامه نویسی گردیده است که یکی از ویژگی های منحصر به فرد این تور های مجازی ، خروجی 200 مگاپیکسلی تصویر نهایی و قابل ارائه به مشتری می باشد که باعث بالا بردن کیفیت کار در ارائه جزئیات و در نهایت افزایش دقت و لذت بیننده می گردد.

واقعیت مجازی

قابلیت تور لیدر یا راهنمای تور

در این تکنیک شما میتوانید برای جذب هرچه بهتر مخاطب خود با استفاده از یک نفر راهنما ، و فیلمبرداری از آن توسط کادر فنی به توضیح و معرفی سمعی و بصری بخش مورد نظر خود بپردازید . در پایان واحد عکاسی تصویر پانورامای 360 درجه ای در اختیار شما قرار خواهد داد که ضمن امکان گردش و چرخش 360 درجه در محیط راهنمای آن بخش نیز به صورت کاملا پویا و واقعی در تصویر به معرفی آن بخش خواهد پرداخت .

تور مجازی ۳۶۰ درجه

ثبت تصاویر با جزئیات بالا و درج توضیحات

این قابلیت به شما امکان میدهد تا درصورتی که جزئیات ارائه شده در تصویر 360 درجه شما برای نمایش به کاربر کافی نبود با ارائه تصویر با کیفیت بالا از نقطه ای خاص بتوانید جزئیات بسیار ظریف را نیز برای کاربر خود به ارمغان بیاورید. این قابلیت این امکان را به شما میدهد تا در صورت نیاز به اضافه کردن توضیحات نوشتاری برای نقطه ای خاص در درون تصویر 360 درجه خود ( مانند تابلو توضیحات یک اثر هنری یا تاریخی ) بتوانید به سادگی و با زیبایی خاصی این توضیحات را در درون تصویر درج نموده و کاربر با قرار گرفتن بر روی آن نقطه توضیحات را مشاهده نماید .

تور مجازی سازگار با تمام دیوایس ها

سازگار با تمامی دیوایس ها

تور مجازی گروه ایده های ۳۶۰ با برنامه نویسی قدرتمند بر پایه HTML5 توانسته این سامانه را با تمام موبایل های هوشمند از هر سیستم عاملی (Android,IOS) و تمامی سیستم های کامپیوتری ( Mac,Windows) به طور کامل بهینه سازی و منطبق نماید. همچنین برای صرفه جویی در مصرف اینترنت کاربر و لود شدن سریع صفحات امکان تمرکز نقطه به نقطه در محل مورد نظر، متناسب کردن تمامی تصاویر با فضای وب و همچنین تغییر هوشمند کیفیت متناسب با سرعت اینترنت کاربر از خصوصیاتی است که این تور مجازی را با نمونه های مشابه متمایز کرده است.

با این برندها همکاری کرده ایم

ارائه تور مجازی با کیفیت و با امکانات متمایز حاصل سال ها تحقیق و توسعه ما در دپارتمان سامانه بازدید مجازی و عکس سه بعدی بوده است .گواه کیفی ما در این زمینه همکاری با برند های معتبری چون نوین زعفران، گروه کارخانجات مقصود، آستان قدس رضوی، شرکت ایران الکتریک،گروه صنعتی پارت لاستیک، هتل پنح ستاره مدینه الرضا و بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی بوده است که گروه ایده ایده های ۳۶۰ توانسته رسانه مورد اعتماد و خوبی برای معرفی بیشتر این برند ها باشد.

تیم اجرایی

گروه ایده های ۳۶۰، تیم عکاسی مورد تایید گوگل