تور مجازی قنادی خروس قندی

خانه/تور مجازی/تور مجازی قنادی خروس قندی

توضیحات پروژه

در آغاز خروس قندی با کیک و شیرینی های تهیه شده توسط همسایگان و دوستان بنا نهاده شد و تا سالها به خاطر کیفیت و نوآوری، کیک خروس قندی محبوبیت خاصی در بین همه طبقات مردم مشهد داشت. در این سالها خروس قندی در محل فعلی شعبه یک واقع در خیابان بهارستان آغاز به کار نمود و تا سال ۱۳۸۳ با افتتاح شعبه دو واقع در جلال آل احمد تحولی عظیم را تجربه کرد.

در آن سال خروس قندی با راه اندازی کارگاه اختصاصی رأسا اقدام به تولید محصولات خود نمود. در سال ۱۳۹۰ خروس قندی با توجه به رشد صنعت شیرینی پزی و نیاز مردم به تنوع کارگاه خود را مجهزتر و مدرن تر نمود و تا امروز که پس از سه دهه همچنان نام خروس قندی در بین شیرینی دوستان به نیکی و صداقت شهره است و بدون شک یکی از موفق ترین برندها در زمینه شیرینی و کیک خانگی در شهر مشهد می باشد.

تور مجازی قنادی خروس قندی توسط گروه ایده های ۳۶۰ در دو بخش محصولات به صورت عکس های ۳۶۰ درجه اجسام و عکس های سه بعدی محیطی از فروشگاه ها و شعب خروس قندی طراحی و تولید گردید.

برای مشاهده شعب و فروشگاه های خروس قندی مشهد از لینک زیر وارد شوید

ورود به تور مجازی

جزئیات پروژه

دسته بندی ها:


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(648): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/topair/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('transient') #2 {main} thrown in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47