تور مجازی مهد کودک ارم مشهد

خانه/تور مجازی/تور مجازی مهد کودک ارم مشهد

توضیحات پروژه


سامانه بازدید مجازی از مهد کودک سه ستاره ارم مشهد توسط استودیو ایده های 360 در تابستان 1397 اجرا شد.
مرکز پیش دبستانی و مهدکودک درجه یک ارم
با مدیریت سرکار خانم فرانک قهرمانلو فوق لیسانس روانشناسی عمومی از سال 1376 در استان خراسان رضوی شهر مشهد تاسیس گردیده. به راستی که مهدکودک اولین نهادی است که کودکان را بعد از والدین به آغوش می پذیرد. به همین خاطر این مهدکودک با داشتن مربیانی تحصیل کرده – کارآزموده – دوره دیده – مهربان – صبور و با نشاط کودکان را به گرمی به آغوش می پذیرند و شادی و نشاط را به آنها هدیه می دهد.
مهدکودک ارم دارای دو ساختمان مجزا در گروه های سنی پیش دبستانی و مهدکودکی است.
ساختمان شماره یک، دارای 11 کلاس در گروه های سنی پیش دبستانی 1 و 2 ،در دو طبقه مجزا و نیز یک سالن بازی کودک و یک اتاق بازی های آوازی به صورت تخصصی می باشد.
ساختمان شماره دو دارای 8 کلاس در گروه های سنی شیرخوار – نوپا در یک طبقه مجزا و 3 کلاس نوباوه در یک طبقه ای دیگر می باشد.
و همچنین شامل یک سالن بازی مخصوص کودکان زیر 4 سال و یک سالن تولد جهت جشن های کودکانه می باشد.
این مهد در گروه های سنی نوپا و نوباوه با هدف ارتقاء مهارتهای حرکتی – هیجانی – اجتماعی – ذهنی دارای کلاس های تخصصی بازی درمانی زیرنظر بازی درمان متخصص با استفاده از رویکردهای روز دنیا از جمله مونته سوری – واردلف – رجیا و … حرکت می کند.
همچنین در گروه های سنی پیش دبستانی به شکل دوزبانه عمل کرده و همه روزه زبان انگلیسی را در کنار مربی متخصص این رشته به کودکان آموزش می دهد.
از خدمات دیگر این مهدکودک میتوان به آموزش های علوم – ریاضیات – زبان آموزی – مهارتهای زندگی به شکل غیر مستقیم از طریق 8 فعالیت کودکانه از جمله قصه و سرود – نقاشی و واحد کار – بازی و نمایش خلاق – بحث و گفتگو به کودکان اشاره کرد..
و کلاس هایی از جمله قرآن – موسیقی – نقاشی – ژیمناستیک (برای پسران) و ایروجیم (برای دختران) با استفاده از مربیان متخصص در هر رشته برگزار خواهد شد.
برای اجرای تور مجازی روی لینک زیر کلیک کنید.

 


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(648): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/topair/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('transient') #2 {main} thrown in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47