تور مجازی کلینیک آراد

خانه/تور مجازی/تور مجازی کلینیک آراد

توضیحات پروژه

در بخشی از معرفی تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر آراد آمده است که:

پس از سالها همکاری با کلینیک های تخصصی پوست، مو و جراحی های مختلف، کوله بار تجربه مان را در کنار بروز کردن دانش تخصصی با چاشنی همت ترکیب کرده، کلینیک آراد را بنا نهادیم……..
تلاش نمودیم تا فضایی زیبا و آرام فراهم آورده و با مجرب ترین کادر پزشکی متخصص همراه با بروزترین و مجهزترین دستگاهها، خدماتی را که در شان شماست ارائه نماییم .
در منشور اخلاقیمان انجام هرگونه کار غیر علمی و غیر ضروری در کلینیک ممنوع گردیده است.
خدمات تخصصی جراحی های زیبایی که در خارج کلینیک و در بیمارستانهای مجهز انجام می شود را به مجرب ترین جراحان شهر سپرده ایم .

گروه ایده های ۳۶۰ در تایستان سال ۹۵ تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر آراد را در زبان های مختلف طراحی و تولید نموده است که میتوانید از لینک زیر برای مشاهده این تصاویر ۳۶۰ درجه وارد شوید.
کلینیک های زیبایی و مراکز درمانی می توانند با استفاده از سامانه بازدید مجازی گروه ایده های ۳۶۰ مجموعه خود را معرفی نمایند و از خدمات و امکانات خود برای مخاطبان به صورت تعاملی تصاویر ۳۶۰ درجه تولید کنند. همچنین با بهره گیری از وب سایت گوگل مپ و تیم تصویر برداری مورد تایید گوگل میتوان تمامی پروژه را در گوگل مپ و گوگل استریت ویو (google street view) قرار داد.

ورود به تور مجازی

جزئیات پروژه

دسته بندی ها:


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(648): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/topair/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('transient') #2 {main} thrown in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47