تور مجازی شرکت نوین زعفران

خانه/تور مجازی/تور مجازی شرکت نوین زعفران

توضیحات پروژه

شرکت نوین زعفران در سال 1371 با هدف نوآوری، بسته بندی و ایجاد تحول در حرفه زعفران تاسیس شد و از ابتدا به عنوان یک تولید کننده و صادر کننده متخصص، مبتکر، درستکار، جدی و شاخص در عرصه تجارت ملی و بین المللی زعفران با کیفیت و بسته بندی متفاوت و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری خود را مطرح نمود.

ایجاد بزرگترین واحد فراوری بهداشتی و بسته بندی زعفران در شرایط Clean Room ، طراحی و تولید بسته بندی متنوع با زبانها و سلایق مختلف ملل ، تحقیقات علمی دامنه دار ، تولید و صادرات دهها محصول فرعی از زعفران ( با نام زعفرانیه) ، بازاریابی گسترده و صادرات به پنج قاره گوشه ای از فعالیت های این واحد تولیدی است.

یکی از فعالیت های مهم شرکت همکاری با مراکز علمی بین المللی و مهم علمی و تحقیقاتی مانند دانشگاه Chiba ژاپن در زمینه اثبات و گسترش مصارف غذایی و دارویی زعفران می باشد که نتایج حیرت آوری به دنبال داشته است.
ارتقاء مستمر جایگاه زعفران ایران در سطح ملی و جهانی، توسعه مستمر امکانات و خدمات و توجه به حقوق پیدا و پنهان مصرف کننده اساسی ترین و مهمترین راهبردهای مدیریت نوین زعفران می باشد. بسیاری زعفران را جزو کالاهای سنتی ایران تلقی می نمایند و شرکت نوین زعفران کوشیده است با تلاشی همه جانبه تحولاتی مفید را برای این محصول رقم بزند و نقطه آغازی بر صنعت نوین زعفران ایران باشد.

گروه ایده های ۳۶۰ در بهار سال ۹۶ با افتخار سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران از محصولات. خط تولید. افتخارات و شعب این شرکت را طراحی و تولید نموده است.
برای مشاهده سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران از لینک زیر وارد شوید :

ورود به تور مجازیگوگل استریت


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(648): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/topair/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/topair/domains/360ideas.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47